Davide Sganzerla
STREDA PROSINEC 01 | |||
10min - stabilita jádra | |||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | |||
45min - Posilovací okruh v tělocvičně | |||
hrudník tisk | 3x12 | ||
lavička výpady | 3x6 | ||
vertikální trakce | 3x12 | ||
stiskněte + 4squat skok | 3x6 | ||
zatlačte dolů | 3x12 | ||
tele c / man + 4calf skok | 3x6 | ||
nízké zkroucení kabelu | 3x12 | ||
volný křup | 3xmax | ||
přídavný stroj | 3x6 | ||
ramenní lis | 3x12 | ||
snadné napájení + dřezy | 2x4 | ||
boční výpady na lavičce | 2x4 | ||
10min - Technické vytápění | |||
20min - držení míče | |||
20min - 5vs5 hra | |||
10min - Stoupání a vykládání sloupku |
ČTVRTEK 02 PROSINEC | |||
15min - Technické vytápění | |||
10min - Rychlost a koordinace | |||
5 tras x 2 rip | |||
20min - Zápas 11vs11 | |||
20min - Zápas 11vs11 | |||
20min - Zápas 11vs11 | |||
10min - diferencované |
PÁTEK PROSINEC 03 | |||
10min - házená topení | |||
10min - Psychokinetic | |||
čtverec s 4num rovným výstřelem / disp | |||
6 opakování | |||
20min - Taktická práce | |||
20min - Hra zdarma | |||
10min - Trest a Střelba |
SOBOTA, PROSINEC 04 | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
SOBOTA, PROSINEC 04 | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
PONDĚLÍ, PROSINEC 06 | |||
KDO SE HRÁT: | |||
15min - držení těla a vedení | |||
15min - aerobní kapacita | |||
15 'fc 70% | |||
05min - Free Stretching | |||
KDO NEPŘEHRÁVAL | |||
20min - taktické technické vytápění | |||
10min - Rychlost přes | |||
20min - Taktické cvičení | |||
15min - Hra zdarma | |||
10min - diferencované |
ÚTERÝ PROSINEC 07 |
05min - Free Aerobic Topení |
15min - Taktická úprava |
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (6p) |
20min - Místo Kicks |
STREDA PROSINEC 08 | |||
30min - Povrchová úprava s kusy | |||
90min - Zápas | |||
Legnago Salus - Virtus Vecomp Vr |
ČTVRTEK PROSINEC 09 | |||
KDO SE HRÁT: | |||
15min - Suché vytápění s kloubní pohyblivostí | |||
30min - 11vs0 | |||
10min - Aerobní kapacita | |||
10 'fc 70% | |||
15min - protahování a držení těla | |||
KDO NEPŘEHRÁVAL | |||
15min - Suché vytápění s kloubní pohyblivostí | |||
05min - Rapidita na čínských lidech | |||
30min - 11vs0 | |||
30min - Zápas vs Juniores | |||
10min - diferencované |
Pátek 10. prosince | |
20min - Taktické topení | |
10min - Psychokinetic | |
fitboxe a kickbox na poštách | |
s sprintem 10m | |
6 pruhů (3 + 3 stopy) | |
20min - Taktické cvičení | |
20min - Hra zdarma |
Neděle 12. prosince | |||
90min - Zápas | |||
Solbiatese - Legnago Salus |
ÚTERÝ 14. PROSINEC | |||
15min - Taktické topení | |||
10min - Rychlost / Koordinace / Proprioceptivita | |||
6 rip. | 6 m fyzický kontakt | ||
6m přeskočit | |||
6m sprint | |||
30min - Intenzivní taktická práce s míčem | |||
20min - Intenzivní hra | |||
10min - Stoupání a vykládání sloupku | |||
10min - Technika s mladými lidmi | |||
15. PROSINEC | |||
10min - stabilita jádra | |||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | |||
45min - Silný rychlý okruh v posilovně | |||
hrudník tisk | 2x8 | ||
lavička výpady | 2x4 | ||
vertikální trakce | 2x8 | ||
stiskněte + 4squat skok | 2x8 | ||
zatlačte dolů | 2x8 | ||
tele c / man + 4calf skok | 2x8 | ||
nízké zkroucení kabelu | 2x8 | ||
volný křup | 3xmax | ||
přídavný stroj | 2x8 | ||
ramenní lis | 2x8 | ||
snadné napájení + dřezy | 2x8 | ||
10min - Technické vytápění | |||
20min - držení míče | |||
10min - Stoupání a vykládání sloupku |
ČTVRTEK 16. PROSINEC | |||
15min - Aerobní topení Zig-Zag | |||
10min - Rychlost a koordinace | |||
10p na rychlostním žebříku | |||
20min - Zápas 11vs11 | |||
20min - Zápas 11vs11 | |||
20min - Zápas 11vs11 | |||
10min - diferencované |
17.prosince | |||
10min - házená topení | |||
20min - Taktická práce | |||
10min - Psychokinetic | |||
4 ripy na 4 nad + sprint 10m | |||
4 ripy na 1 nad + sprint na pravé / levé 1/2 píšťalky | |||
20min - Hra zdarma |
NEDĚLE 19. PROSINEC | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
Úterý 21. prosince |
10min - Aerobní ohřev |
20min - Yo Yo vytrvalostní test |
20min - Hra zdarma |
STŘEDA 22. PROSINEC |
10min - Topení na kole |
10min - lesní test |
20min - Síla Dolní Inferior |
20min - Hra zdarma |
ČTVRTEK 23. PROSINEC | |
REST |
PONDĚLÍ 27. PROSINEC | |||
20min - Taktické topení | |||
se společnou mobilitou | |||
10min - držení míče | |||
05min - Aerobní výkon | |||
1 '+ 4' fc 90% | |||
10min - držení míče | |||
05min - Aerobní výkon | |||
1 '+ 4' fc 90% | |||
15min - držení míče | |||
05min - Stretrching |
Úterý 28. prosince (ráno) | |
10min - stabilita jádra | |
05min - Horní a dolní ohřev volného dílu | |
35min - Gym Circuit Force | |
3x12 vysoká část | |
3x6 spodní část | |
05min - Aerobní ohřev | |
20min - Rychlost transformační síly | |
6 x přeskočit na 5 + 5 | |
12 x technické gesto + 10m výstřel | |
6 x atletické gesto + 5m výstřel | |
6 x atletické gesto + 10m výstřel |
Úterý 28. prosince (odpoledne) | |||
15min - Technické vytápění | |||
10min - Intenzivní taktické cvičení | |||
10min - držení míče 4vs2 se stranami | |||
2 'práce 2' rec | |||
20min - Taktický zápas | |||
20min - Hra zdarma |
Čtvrtek 29. prosince | |||
20min - Taktické topení | |||
se společnou mobilitou | |||
10min - držení míče | |||
05min - Aerobní výkon | |||
1 '+ 4' fc 90% | |||
10min - držení míče | |||
05min - Aerobní výkon | |||
1 '+ 4' fc 90% | |||
25min - Hra zdarma |
Čtvrtek 30. prosince (odpoledne) |
90min - Friendly vs Monselice |
Neděle 02. ledna | |||
15min - Taktické topení s pohyblivostí kloubů | |||
15min - držení míče | |||
05min - Protahování | |||
10min - Rychlost | |||
2x4 trasy se 3 čínskými kluky + 5m sprint | |||
15min - 10 vs 6 | |||
20min - Zápas |
Pondělí 03. ledna | |||
15min - Taktické topení s pohyblivostí kloubů | |||
15min - držení míče | |||
05min - Protahování | |||
10min - Psychokinetic | |||
4x 4-volání na 4 barvy + sprint 5m | |||
20min - Zápas |
Úterý 04. ledna | |||
10min - Aerobní ohřev | |||
15min - Taktika 11vs0 | |||
10min - Místo Kicks | |||
05min - Rychlost na žebříku rychlosti | |||
x 6 opakování | |||
15min - Zápas |
STŘEDA 05. Ledna |
90min - Legnago Salus vs. Olginatese |
ČTVRTEK 06. \ T | |
15min - Topení společné mobility (6paletti) | |
05min - Free Streetching a Slanci | |
05min - Rychlost x 6 opakování | |
KDO SE HRÁT | KDO NEPŘEHRÁVAL |
20min - míčová technika | 04min - intermit 10:10 50m |
rec 3 ' | |
10min - Fc 75% | 05min - přestávka 10:15 54m |
rec 3 ' | |
05min - Protahování | 05min - přestávka 10:20 58m |
10min - míčová technika | |
15min - 4vs4 hra |
Pátek 07. ledna | |||
15min - Taktické topení s pohyblivostí kloubů | |||
15min - držení míče | |||
05min - Protahování | |||
10min - Psychokinetic | |||
6 opakování na modré / žluté pole + sprint | |||
20min - Zápas |
SOBOTA 08. ledna | |||
10min - Aerobní ohřev | |||
15min - Taktika 11vs0 | |||
05min - Rychlost na žebříku rychlosti | |||
x 6 opakování | |||
10min - Střílí | |||
05min - Místo kopů |
Neděle 09 ledna |
90min - Alzano Cene vs Legnago Salus |
Úterý 11. ledna | |||
20min - Taktické topení | |||
05min - rychlost a aerobní kapacita | |||
3 x 6 cest na 100m + rozšíření 50m | |||
20min - držení míče | |||
4 x 3 '5vs5 s 10 stranami rec 3' | |||
05min - rychlost a aerobní kapacita | |||
3 x 6 cest na 100m + rozšíření 50m | |||
20min - Intenzivní hra | |||
06min - Aerobní výkon (který nehrál) | |||
25 "pomalý + 5" výstřel | |||
50 "pomalý + 10" úsek | |||
10min - Technika s mladými lidmi | |||
05min - diferencované |
STŘED 12. \ T | |||
10min - stabilita jádra | |||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | |||
45min - Výbušný silový obvod v tělocvičně | |||
hrudník tisk | 2x8 | ||
lavička výpady | 2x4 | ||
vertikální trakce | 2x8 | ||
stiskněte + 4squat skok | 2x8 | ||
zatlačte dolů | 2x8 | ||
tele c / man + 4calf skok | 2x8 | ||
nízké zkroucení kabelu | 2x8 | ||
volný křup | 3xmax | ||
přídavný stroj | 2x8 | ||
ramenní lis | 2x8 | ||
snadné napájení + dřezy | 2x8 | ||
15min - Technické vytápění | |||
20min - Intenzivní taktická práce s míčem 6vs4 | |||
20min - Hra zdarma |
ČTVRTEK 13. \ T | |
15min - Aerobní topení Zig-Zag | |
10min - Rychlost a koordinace | |
3 x 3 trasy se sprintem | |
10min - 6vs4 | |
15min - Zápas 11vs11 | |
15min - Zápas 11vs11 | |
15min - Zápas 11vs11 | |
10min - diferencované |
Pátek 14. ledna | |||
10min - házená topení | |||
20min - Taktická práce 11vs0 | |||
10min - Psychokinetic | |||
6 rip skip + sprint na 4 barvy | |||
20min - Taktická práce 11vs4 | |||
15min - Hra zdarma |
Neděle 16. ledna | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
Úterý 18. ledna | |||
10min - suché vytápění (3 trasy) | |||
05min - Rychlost / Koordinace / Proprioceptivita | |||
3 kroky x 3 kroky | 6 m fyzický kontakt | ||
6m přeskočit / kopnout zpět / dolů | |||
20min - 1vs1 (zprava, z centra, zleva) | |||
celkem 15 krát | |||
20 min - 3 vs3 (celkem 6 krát) | |||
05min - Aerobní výkon | |||
04 'fc 90% | vše | ||
rec 2 ' | |||
04 'fc 90% | kdo nehrál | ||
STŘEDA 19. LEDNA | |||
10min - stabilita jádra | |||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | |||
45min - Posilovací okruh v tělocvičně | |||
hrudník tisk | 3x12 | ||
lavička výpady | 3x6 | ||
vertikální trakce | 3x12 | ||
stiskněte + 4squat skok | 3x6 | ||
zatlačte dolů | 3x12 | ||
tele c / man + 4calf skok | 3x6 | ||
nízké zkroucení kabelu | 3x12 | ||
volný křup | 3xmax | ||
přídavný stroj | 3x6 | ||
ramenní lis | 3x12 | ||
snadné napájení + dřezy | 2x4 | ||
boční výpady na lavičce | 2x4 | ||
15min - Technické vytápění | |||
20min - Taktické držení míče | |||
15min - Hra 6vs4 | |||
15min - Hra zdarma |
ČTVRTEK 20. \ T | |||
15min - Aerobní topení Zig-Zag | |||
10min - Rychlost a koordinace | |||
5 x 2 cesty se sprintem | |||
10min - 6vs4 | |||
15min - Zápas 11vs11 | |||
15min - Zápas 11vs11 | |||
15min - Zápas 11vs11 | |||
10min - diferencované |
PÁTEK 21. LEDNA | |||
10min - házená topení | |||
20min - Taktická práce 11vs0 | |||
10min - Psychokinetic | |||
6 rip skip + sprint + skip + sprint dx / sx | |||
20min - Taktická práce 11vs4 | |||
15min - Hra zdarma |
SOBOTA 22. ledna | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
Úterý 25. ledna | |||
20min - Taktické Technické c / zahřívání | |||
se čtyřmi kroky společné mobility | |||
05min - Rychlost / Koordinace / Proprioceptivita | |||
6 rip | 10 m fyzický kontakt | ||
5m přeskočit / kopat zpět / nízko nad | |||
5m sprint | |||
20min - držení míče | |||
20min - Intenzivní cvičení s Pallou | |||
20min - Intenzivní hry na téma | |||
05min - Protahování | |||
STŘEDA, 26. ledna | ||
10min - stabilita jádra | ||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | ||
45min - Posilovací okruh v tělocvičně | ||
hrudník tisk | 3x12 | |
lavička výpady | 3x6 | |
vertikální trakce | 3x12 | |
stiskněte + 4squat skok | 3x6 | |
zatlačte dolů | 3x12 | |
tele c / man + 4calf skok | 3x6 | |
nízké zkroucení kabelu | 3x12 | |
volný křup | 3xmax | |
přídavný stroj | 3x6 | |
ramenní lis | 3x12 | |
snadné napájení + dřezy | 2x4 | |
boční výpady na lavičce | 2x4 | |
15min - Technické vytápění | ||
20min - Taktické držení míče | ||
15min - Hra 6vs4 | ||
15min - Hra zdarma |
ČTVRTEK 27. \ T | |||
15min - Aerobní topení Zig-Zag | |||
10min - Rychlost a koordinace | |||
5 x 2 cesty se sprintem | |||
10min - 6vs4 | |||
15min - Zápas 11vs11 | |||
15min - Zápas 11vs11 | |||
15min - Zápas 11vs11 | |||
10min - diferencované |
PÁTEK 28. ledna | |||
10min - házená topení | |||
10min - Psychokinetic | |||
7x skupin po 3 příkazech 1 | |||
žlutá nebo modrá / pravá nebo levá | |||
15min - Taktické cvičení C / Ball | |||
20min - Zápas | |||
10min - Trest a Střelba |
SOBOTA 29. LEDNA | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
ÚTERÝ Únor 01 | |||
20min - Taktické Technické c / zahřívání | |||
se čtyřmi kroky společné mobility | |||
10min - Intenzivní cvičení s míčem | |||
05min - Aerobní výkon | |||
ccvv 05 '5m-10m-15m-20m | |||
20min - držení míče | |||
05min - rychlost nad 3m | |||
20min - Intenzivní cvičení s Pallou | |||
20min - Intenzivní hry na téma | |||
STŘEDA 02. února | |||
10min - stabilita jádra | |||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | |||
45min - Posilovací okruh v tělocvičně | |||
hrudník tisk | 3x12 | ||
lavička výpady | 3x6 | ||
vertikální trakce | 3x12 | ||
stiskněte + 4squat skok | 3x6 | ||
zatlačte dolů | 3x12 | ||
tele c / man + 4calf skok | 3x6 | ||
nízké zkroucení kabelu | 3x12 | ||
volný křup | 3xmax | ||
přídavný stroj | 3x6 | ||
ramenní lis | 3x12 | ||
snadné napájení + dřezy | 2x4 | ||
boční výpady na lavičce | 2x4 | ||
15min - Technické vytápění | |||
20min - Taktické držení míče | |||
15min - 5vs5 hra s bankami | |||
15min - Hra zdarma |
ČTVRTEK únor 03 | ||
15min - Aerobní topení Zig-Zag | ||
10min - Rychlost a koordinace | ||
5 x 2 cesty se sprintem | ||
10min - 6vs4 | ||
15min - Zápas 11vs11 | ||
15min - Zápas 11vs11 | ||
15min - Zápas 11vs11 | ||
10min - diferencované |
PÁTEK 04 ÚNOR | |||
10min - házená topení | |||
10min - Psychokinetic | 2 žluto-modré póly | ||
2x vnitřní odbočka z barvy zvané | |||
2xgiro externě od barvy zvané | |||
2x 8 z barvy zvané | |||
15min - Taktické cvičení C / Ball | |||
20min - Zápas | |||
10min - Trest a Střelba |
Neděle, únor 06 | |||
35min - Taktická úprava a umístění kopů | |||
05min - Rychlost s rychlým žebříkem (x6) |
PONDĚLÍ únor 07 | |||
15min - Aerobní suché topení | |||
3 trasy s mobilitou x 4 ' | |||
protahování a hybnost | |||
KDO SE HRÁT | |||
10min - aerobní kapacita | |||
fc 70% | |||
10min - pozice a břišní svaly | |||
KDO NEPŘEHRÁVAL | |||
20min - Intenzivní cvičení s míčem | |||
20min - Tématická hra | |||
10min - Technika s mladými lidmi | |||
ÚTERÝ Únor 08 |
20min - Taktické topení |
05min - Rychlost na rychlostním žebříku (x6 rip) |
20min - Taktika 11vs7 |
15min - Zápas |
15min - Místo Kicks |
STŘEDA 09 ÚNOR | ||||||
OBNOVA | ||||||
Voghera - Legnago | ||||||
PÁTEK únor 11th | |||
20min - Topení s míčem | |||
10min - Rychlost | |||
5 způsobů opakování 2 krát | |||
15min - Taktické cvičení C / Ball | |||
20min - Zápas | |||
10min - Trest a Střelba |
SOBOTA 12. ÚNOR |
20min - Taktické topení |
05min - Rychlost na rychlostním žebříku (x6 rip) |
20min - Taktika 11vs0 |
15min - Místo Kicks |
Úterý 15. ÚNORA | |||
20min - Taktické topení Mr. | |||
alternativní pohyblivost kloubů | |||
05min - Kapacita a aerobní výkon | |||
5 'fc 92%, kteří nehráli | |||
5 'fc 70%, který položil | |||
20min - držení míče | |||
10vs8 | |||
05min - Kapacita a aerobní výkon | |||
5 '15m + 15m záběr + 40m pomalá jízda | |||
kdo nehrál | |||
5 'fc 70%, který položil | |||
20min - Hra zdarma | |||
PÁTEK únor 18 | ||
10min - stabilita jádra | ||
05min - Topné a spodní vytápění na místě | ||
45min - Posilovací okruh v tělocvičně | ||
hrudník tisk | 3x12 | |
lavička výpady | 3x6 | |
vertikální trakce | 3x12 | |
stiskněte + 4squat skok | 3x6 | |
zatlačte dolů | 3x12 | |
tele c / man + 4calf skok | 3x6 | |
nízké zkroucení kabelu | 3x12 | |
volný křup | 3xmax | |
přídavný stroj | 3x6 | |
ramenní lis | 3x12 | |
snadné napájení + dřezy | 2x4 | |
boční výpady na lavičce | 2x4 | |
15min - Technické vytápění | ||
30min - Hra zdarma |
SOBOTA 19. ÚNORA | |
90min - Přátelský vs Porto Legnago | |
Aerobní síla pro ty, kteří nehrají | |
04 'přerušované 10:10 105% vam (52m) | |
rec 3 ' | |
05 'přerušované 10:15 110% vam (55m) | |
rec 3 ' | |
06 'přerušované 10:20 115% vam (58m) |
Úterý 22. února | |||
20min - Taktické zahřívání s pohyblivostí kloubů | |||
10min - Intenzivní taktické cvičení s míčem | |||
10min - Rychlost / Koordinace / Proprioceptivita | |||
x6rip | přeskočit | ||
x6rip | 6step 4m střídavý přeskok | ||
a skok s fyzickým kontaktem | |||
30min - Hra 6vs4 | |||
05min - Aerobní výkon | |||
05 'ccvv 25 "L + 05" V | |||
30min - Zápas | |||
10min - Stoupání a vykládání sloupku |
STŘEDA 23. ÚNORA | |||
10min - Top a Spodní topení na místě | |||
45min - Posilovací okruh v tělocvičně | |||
hrudník tisk | 3x12 | ||
lavička výpady | 3x6 | ||
vertikální trakce | 3x12 | ||
stiskněte + 4squat skok | 3x6 | ||
zatlačte dolů | 3x12 | ||
tele c / man + 4calf skok | 3x6 | ||
nízké zkroucení kabelu | 3x12 | ||
volný křup | 3xmax | ||
přídavný stroj | 3x6 | ||
ramenní lis | 3x12 | ||
snadné výpadky | 3x6 | ||
15min - Technické vytápění | |||
15min - intenzivní držení míče | |||
30min - Intenzivní hra | |||
10min - Stoupání a vykládání sloupku |
ČTVRTEK 24. ÚNORA | |
20min - Technické a aerobní vytápění | |
10min - Taktické cvičení | |
50min - 3-taktní hra 15 ' | |
15min - diferencované | |
technika - výstřely - rychlost | |
10min - Stoupání a vykládání sloupku |
PÁTEK únor 25 | |||
15min - házená topení | |||
10min - Intenzivní taktické cvičení | |||
10min - Psychokinetic | |||
a vs b přední sprint 5m + skip | |||
rozhoduje o tom, kam má jít | |||
6 opakování | |||
20min - Zápas | |||
10min - Trest a Střelba |
Neděle 27.února |
35min - Taktická úprava a umístění kopů |
05min - Rychlost s Scaletta (6 ripů) |